Vážený obchodný partner,

firma Nemetz s.r.o. – Servis chladiarenských zariadení bola založená v roku 1989, jej sídlo je na ulici Vojanská 2576/10 v Seredi. Majiteľom firmy je p. Ferdinand Nemetz.

Predmetom činnosti firmy je dodávka a montáž tepelnoizolačných polyuretánových panelov pre stavbu chladiarenských resp. mraziarenských miestností, súčasťou dodávok sú aj chladiarenské dvere, spoje panelov v rohoch sú prekrývané špeciálnymi sanitárnymi lištami, tieto systémy majú široké využitie v potravinárstve pre mäsokombináty, sklady mrazeného tovaru, mliečnych výrobkov, zeleniny atď.,ako aj dodávka, montáž, záručný a pozáručný servis chladiarenských zariadení .

Ďalej dodávame chladiarenské nábytky do predajní potravín, výrobníky ľadu, klimatizačné zariadenia, odvlhčovače vzduchu, chladiace zariadenia na chladenie kvapalín , chladiace zaradenia pre transportné chladenie, priemyselné práčky prádla, ako aj chladničky a mrazničky pre domácnosť rôznych značiek napr. ARDO, Skandiluxe, Eurotech, Elektrolux, Siemens, Zanussi atď. V sortimente bielej techniky, ktoré sa nachádzajú v našej predajni, ponúkame aj práčky , mikrovlnné rúry, varné panely, teplovzdušné rúry, sporáky, ohrievače vody, žehličky a pod.

Pokiaľ nájdete v našej ponuke čokoľvek, čo Vám pomôže pri Vašom podnikaní, očakávame, že sa na nás s dôverou obrátite.

 
 
   
NEMETZ s.r.o., Vojanská 2576/10, 926 01 Sereď, Tel.: +421 - 31 - 789 33 02, Fax: +421 - 31 -789 46 82